Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

24.420 ден

Compare
Шифра:BOSCH-01
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Стандардни програми: памук, easy care, деликатни, волна, рачно перење
 • Специјални програми: дополнително плакнење, цедење / центрифугирање, брзо / mix, екстра кратко 30 ‘/ 15’
 • Можност да се додаваат алишта откако веќе е пуштена машината
 • ТouchControl копчиња
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Електронска контрола на сите програми
 • Дијаметар на врата 30 cm
 • EcoSilence Drive: тивок мотор со долг век на користење C
 • Број на вртежи: 1200 rpm
 • ActiveWater, внимателно користење на водата
 • Повеќеслојна заштита од протекување
 • Детектор за пења
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Child lock
 • Сигнал за крај на програмата
 • Боја: Бела
 • Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm x 54.6 cm
Производител: Bosch
Вртежи: 1200
Капацитет: 7кг.
Длабина: 55-60cm
Енергетска класа: А+++
Тип на серија: Ser2

Најпродавани

BOSCH Машина за перење WAN 28160BY

31.990 ден
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.999 ден
 • Кондензациска сушара
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД - 595×615×845 cm

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

22.650 ден
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

BOSCH Машина за перење WAN 28262BY

32.100 ден
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

BOSCH Машина за сушење WTH

33.620 ден
 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display

BOSCH Машина за перење WAU 28R60BY

41.980 ден
 • Бучност 48 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 9 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

24.420 ден
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка