Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

22.650 ден

Compare
Шифра:BOSCH-01-1
 • EcoSilence Drive ™: екстремно економична и тивка работа за долг животен век – 10 години гаранција на инвертер моторот
 • SpeedPerfect: перфектно чистење дури за 65% помалку време
 • ActiveWater: прецизно користење на вода со автоматско мерење на тежината на алиштата
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Потрошувачка на струја од 157 kWh / годишно базирајќи се на 220 стандардни перења
 • 10% поекономична (157 kWh / год) од горната граница (174 kWh / год) на енергетската класа A +++
 • Класа на центрифугирање: C
 • Број на вртежи: 1000 rpm
 • Влажност по завршување на перењето: 62%
 • Стандардни програми: памук, лесно, деликатно, волна и рачно перење
 • Специјални програми: дополнително плакнење, цедење / центрифуга, брзо / mix, екстра кратко 30 ‘/ 15’
 • Функција за дополнување: може да додавате дополнителни алишта откако веќе сте ја вклучиле машината
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • 30 cm врата
 • Повеќекратна заштита од вода и протекување
 • Препознавање на пења
 • Заштита од деца
 • Сигнализација за завршен програм
 • Самочистечки контејнер за детергентот
 • Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm
 • Длабочина: 54.6 cm
Производител: Bosch
Вртежи: 1000
Капацитет: 7кг.
Длабина: 55-60cm
Енергетска класа: А+++
Тип на серија: Ser2

Најпродавани

Распродадено

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

11.299 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 600
 • Капацитет: 5 kg
 • Енергетска класа: A+
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

25.999 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

22.490 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

27.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

15.930 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Енергетска класа: B
Распродадено

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

13.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

24.230 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка