Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • Рерна: 66 l

36.260 ден

Compare
Шифра:BoschKS-01
 • Електрична мултифункционална 3D Comfort рерна
 • Енергетска класа A
 • Комбинирана плоча за готвење “3 плин 1струја”
 • 7 функции
 • Посебно голема запреминина на печката (66 л)
 • Гранит емаил внатрешни зидови
 • Лед дисплеј,
 • Халогено осветлување
 • Сигурносно заклучување за деца
 • По еден брз, обичен и штедлив плински пламеник и едно електрично поле за готвење од лиено железо
 • Палење со една рака
 • Термоелектричен осигурач за спречување на течењето на плинот
 • Челични носачи на садот со гумени нозе
 • Стаклен поклопец на плочата за готвење
 • Полиња за готвење
 • SL 3,0 kW
 • OL 1,0 kW
 • SD 1,0 kW
 • OD 1,75 kW
 • Прибор
 • 2 х емајлирани лим за печење
 • 1 х решетка
 • На располагање и богат асортиман на дополнителен прибор ( телескопски водилки)
 • Димензии В/Ш/Д: 85/60/60 cm
 • Приклучна сила: 4,3 kW
 • Енергетска класа А
 • Прво фабричко подесување на апаратот e на течен плин
 • Приложен и вентил за приклучување и на земјен плин (20мбар)
 • Независно делување на сите полиња за готвење и на рерната.
 • Фиока за прибор
 • Прилагодлива висина на нозете на шпоретот
Производител: Bosch
Боја: Инокс
Енергетска класа: А
Ширина: 60цм
Вид на плоча: 3/1 рингли

Најпродавани

KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

11.570 ден
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Подесива висина за 2 см

BOSCH Електричен шпорет HKN 390150

35.999 ден
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A

BOSCH Електричен шпорет HKN 39A121

33.860 ден
 • Боја : бела
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • Енергетска класа: A

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

36.260 ден
 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • Рерна: 66 l

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.499 ден
 • Vivax MO-4003B Мини шпорет
 • Боја – црна
 • Моќност 1500W
 • Капацитет 40l
 • 2 плочи 1000W + 1500W
 • Променлив термостат 0-320°C
 • Тава за печење
 • Решетка
 • Гаранција: 1 годинa

VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X

14.990 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

9.690 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)
 • Максимална температура на печката: 250

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка