Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Електричен шпорет HKN 390150

 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A

35.999 ден

Compare
Шифра:Bosch-E-02
 • Стаклокерамичка плоча – брзо и лесно готвење и чистење
 • 3D топол воздух: одлични резултати благодарејќи на оптималната распределба на топлината
 • 4 експрес рингли, 1 е дупла
 • Напред лева: конвенционална, 1.8 kW
 • Назад лева: стандардна, 1.8 kW
 • Назад десна: стандардна, 1.2 kW
 • Напред десна: дупла, 2.2 kW
 • Индикатор за топлина за секоја рингла
 • 7 опции за печење во рерна: 3D hot air, горно / долно печење, инфрацрвен вентилатор, pizza, подно печење
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Целосно стаклена врата
 • Брзо загревање
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
 • Напојување: 220 – 240 V
 • Димензии (WxHxD): 600×850х600 mm
 • Прилагодлива висина на норагките
 • Димензии на рерна: (ШхВхД) 48.2х32,9х42.0 cm
Производител: Bosch
Боја: Инокс
Енергетска класа: А
ЛЦД: Да
Тип на шпорет: Стандарден
Ширина: 60цм
Вид на плоча: Стакленокерамичка

Најпродавани

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.499 ден
 • Vivax MO-4003B Мини шпорет
 • Боја – црна
 • Моќност 1500W
 • Капацитет 40l
 • 2 плочи 1000W + 1500W
 • Променлив термостат 0-320°C
 • Тава за печење
 • Решетка
 • Гаранција: 1 годинa

VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X

14.990 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

9.690 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)
 • Максимална температура на печката: 250

BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

27.690 ден
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH

9.290 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Максимална температура на печката: 250

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

16.890 ден
 • Боја: бела
 • Приклучна сила:8,3 kW
 • Енергетска класа: A
 • 3 години гаранција

VIVAX Електричен шпорет FC-04502VCF WH

12.990 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: 4
 • Максимална температура на печката: 250
 • Број на начини за печење: 3
 • Тип на печката: вентилаторска

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка