Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Електричен шпорет HKN 39A121

 • Боја : бела
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • Енергетска класа: A

33.860 ден

Compare
Шифра:Bosch-E-04
 • Стаклокерамичка плоча
 • Енергетска класа A
 • 4 плочи за готвење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • EcoClean Direct: чистењето и да не е потребно поради специјалниот премаз на задниот ѕид кој автоматски ја упива маснотијата
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • Потрошувачка на ел. енергија во конвеционален режим: 0,98 kWh
 • Бела боја
 • Тежина 60,3 kg
 • Димензии: 60 x 85 x 60 cm
 • LED дисплеј
Производител: Bosch
Боја: Бела
Енергетска класа: А
ЛЦД: Да
Тип на шпорет: Стандарден
Ширина: 60цм
Вид на плоча: Стакленокерамичка

Најпродавани

Распродадено

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

16.890 ден
 • Боја: бела
 • Приклучна сила:8,3 kW
 • Енергетска класа: A
 • 3 години гаранција
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1

10.990 ден
 • Број на функции на рерната: 3 (0+3)
 • Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 72 l
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

19.290 ден
 • Дигитален дисплеј
 • Стаклокерамичка плоча
 • Енергетска класа: A
 • Ширина: 60cm
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

11.570 ден
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Подесива висина за 2 см
Распродадено

BOSCH Електричен шпорет HKN 390150

35.999 ден
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
Распродадено

BOSCH Електричен шпорет HKN 39A121

33.860 ден
 • Боја : бела
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • Енергетска класа: A
Распродадено

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

36.260 ден
 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • Рерна: 66 l

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка