Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

13.990 ден

Compare
Шифра:Beko-01
 • Енергетска класа A+++
 • Капацитет 7 kg
 • AquaWave технологија
 • Полнење:фронтално
 • Вртежи: 1000 врт./min
 • Програми: 15
 • Одложен почеток
 • Child Lock
 • Потрошувачка на вода годишно: 9899L
 • Потрошувачка на енергија годишно: 173kWh
 • Ниво на бучава: 63/75dB
 • Димензии: 84x60x49cm
 • Гаранција 60 месеци
Производител: Beko
Вртежи: 1000
Капацитет: 7кг.
Длабина: 60cm
Енергетска класа: А+++

Најпродавани

Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 28160BY

31.990 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.999 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД - 595×615×845 cm
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

22.650 ден
(0 Reviews)
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 28262BY

32.100 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години
Распродадено

BOSCH Машина за сушење WTH

33.620 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAU 28R60BY

41.980 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 48 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 9 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

24.420 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка