Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

8.470 ден 7.450 ден

Compare
Шифра:KoncarFrK-09
 • Фрижидер со една врата
 • Боја: Бела
 • Вкупна корисна запремина 84 л
 • Разладувачки дел: 73 l
 • Комора: 8 l
 • 1 компресор
 • По висина подесиви нозе напред
 • Регулација на температурата
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување
 • Отварање на вратата во десно, преместива
 • 3 полици од осигурано стакло, од тие 2 се подесиви по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 127
 • Климатска класа: SТ-N
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 41 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А+
 • Димензии (VxŠxD):84x48x56 cm
 • Гаранција: 3години
Производител: Koncar
Боја: Бела
Висина: до 84cm
Ширина: 40-49cm
Енергетска класа: A

Најпродавани

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

8.470 ден 7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

31.690 ден 27.890 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BFN

8.470 ден 7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Вкупна корисна запремина 84 л
 • Разладувачки дел: 73 l
 • Комора: 8 l
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

35.220 ден 30.990 ден
(0 Reviews)
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год
Распродадено

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

114.500 ден 100.760 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Црна
 • Лед во коцки

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 54 278.B1V

16.200 ден 14.260 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција
Распродадено

BOSCH Фрижидер KAD 93VIFP

111.000 ден 97.680 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Инокс
 • Лед во коцки

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка