Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Телевизор Vivax IMAGO A Series 75UHD10K

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

55.999 ден

Compare

Димензија на екран: 75″/189cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 600×400/Звук: 16W
RAM: 2GB/ROM: 8GB
Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx3/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth

Димензија на екран: 75″/189cm Светлост: 320 Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 VESA: 600×400 Звук: 16W RAM: 2GB/ROM: 8GB Оперативен систем: Android 11 Тип: Smart Дигитален аудио излез (оптички) Приклучоци: USBx2/HDMIx3/WiFi/CI+ Приклучок за слушалки/Bluetooth

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

VIVAX IMAGO A Series 43UHD10K

17.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка