Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Слушалки MS EOS B510 Bluetooth

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.350 ден

Compare
 • Растојание на фрекфенција: 20 Hz – 20 kHz
 • Осетливост (dB): 105 ± 3dB dB
 • Чувствителност на MIC: -42 ± 3dB
 • Bluetooth
 • Боја: Црна
 • Време на полнење на слушалките: 1,5 часа
 • Време на полнење на куќиштето: 2 часа
 • 1 година гаранција

Најпродавани

SP MS ECHO H500 soundbar звучник

1.790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ECHO S300 Звучник Bluetooth

1.160 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Слушалки MS EOS B510 Bluetooth

1.350 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS METIS B700 wireless Слушалки

1.650 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B700

1.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Звучник Bluetooth MS ECHO T500

2.460 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка