Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Машина за миење садови Vivax DW-601242B

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

 

17.490 ден

Compare

Енергетска класа: Е

Капацитет (комплети за садови):12

Број на програми:

Потрошувачка на енергија [kWh]: 0,923

2 корпи во внатрешноста на апаратот

Димензии на производот: 59.8 x 60 x 84.5

Лед екран

Дополнителни програми: Програма за брзо перење

Боја: Бела

 • Енергетска класа: Е
 • Капацитет (комплети за садови):12
 • Број на програми:
 • Потрошувачка на енергија [kWh]: 0,923
 • 2 корпи во внатрешноста на апаратот
 • Димензии на производот: 59.8 x 60 x 84.5
 • Лед екран
 • Дополнителни програми: Програма за брзо перење
 • Боја: Бела

Најпродавани

Машина за миење садови Vivax DW-601242B

17.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
 

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка