Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

 • Боја: Бела
 • Капацитет: 7кг
 • Начин на сушење: со кондензација
 • Енергетска класа: B

14.960 ден

Compare
Шифра:Koncar-01
  • Кондензациска машина за сушење
  • Енергетска класа: B
  • Сигнализација за полн контејнер со вода
  • Боја: Бела
  • Капацитет на сушење: 1-7 kg
  • Број на програми: 15
  • Програм за намалено гужвање на алишта
  • Потрошувачка (kWh/циклус): 4,18
  • Времетраење на стандарден програм (min): 118
  • Напон 220-240
  • Димензии (ВхШхД cm): 85×59,6×56,3
  • Бруто / нето тежина: 38,7/37,2
Производител: Koncar
Капацитет: 7кг.
Енергетска класа: B
Начин на сушење: Со кондензација

Најпродавани

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.990 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200
 • Димензии (ВxШxД): 87,5 x 40 x 61 cm

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

27.370 ден
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

15.930 ден
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Енергетска класа: B

VIVAX Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS

23.990 ден
 • Енергетска класа за перење: А
 • Капацитет на сушење: 6 kg
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

13.990 ден
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

24.230 ден
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

17.990 ден
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка