Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

13.440 ден 11.830 ден

Compare
Шифра:KoncarFrK-08
 • Комбиниран фрижидер
 • Боја: Сива
 • Вкупна корисна запремина 230 л
 • Разладувачки дел: 187 l
 • Комора: 40 l
 • Капацитет на замрзнување 2kg/24h
 • 1 компресор
 • По висина подесиви нозе напред
 • Регулација на температурата
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување во разладувачкиот дел
 • Рачно одмрзнување во комората
 • Отварање на вратата во десно, преместива
 • 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за лед, лопатка за лед
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 226
 • Климатска класа: N
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 41 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А+
 • Димензии (VxŠxD): 144x54x60 cm
 • Гаранција: 3години
Производител: Koncar
Боја: Сива
Висина: 85-149cm
Ширина: 50-56cm
Положба на замрзнувач: Горе
Тех. на ладење: автоматско отопување
Енергетска класа: A

Најпродавани

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

13.440 ден 11.830 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

37.449 ден 32.999 ден
(0 Reviews)
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

8.470 ден 7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

31.690 ден 27.890 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BFN

8.470 ден 7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Вкупна корисна запремина 84 л
 • Разладувачки дел: 73 l
 • Комора: 8 l
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

35.220 ден 30.990 ден
(0 Reviews)
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год
Распродадено

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

114.500 ден 100.760 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Црна
 • Лед во коцки

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка