Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • 3 години гаранција

10.860 ден

Compare
Шифра:KoncarFrK-07
 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Боја: Бела
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • Автоматско одмрзнување на ладилникот
 • Рачно одмрзнување на замрзнувачот
 • Регулатор за температура
 • Внатрешно осветлување
 • 4 стаклени полици во ладилникот подесиви по висина
 • 1 жичана полица во замрзнувачот
 • 1 сад за зеленчук
 • 2 сада за мраз
 • Лопатка за мраз
 • Подесиви ногарки по висина
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
 • Климатска класа: N
 • 1 компресор
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: A+ (F по стандарди на ЕУ)
 • Потрошувачка kWh/год: 212
 • Време на раст на температура: 12 h
 • Бучност: 41 dB(A)
 • Потрошувачка kWh/24h: 0,58
 • Гаранција: 3години
Производител: Koncar
Боја: Бела
Висина: 85-149cm
Ширина: 50-56cm
Положба на замрзнувач: Горе
Тех. на ладење: автоматско отопување
Енергетска класа: A

Најпродавани

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

11.830 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

32.999 ден
(0 Reviews)
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

27.890 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BFN

7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Вкупна корисна запремина 84 л
 • Разладувачки дел: 73 l
 • Комора: 8 l
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

30.990 ден
(0 Reviews)
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

100.760 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Црна
 • Лед во коцки

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка