Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • 3 години гаранција

10.860 ден

Compare
Шифра:KoncarFrK-07
 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Боја: Бела
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • Автоматско одмрзнување на ладилникот
 • Рачно одмрзнување на замрзнувачот
 • Регулатор за температура
 • Внатрешно осветлување
 • 4 стаклени полици во ладилникот подесиви по висина
 • 1 жичана полица во замрзнувачот
 • 1 сад за зеленчук
 • 2 сада за мраз
 • Лопатка за мраз
 • Подесиви ногарки по висина
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
 • Климатска класа: N
 • 1 компресор
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: A+ (F по стандарди на ЕУ)
 • Потрошувачка kWh/год: 212
 • Време на раст на температура: 12 h
 • Бучност: 41 dB(A)
 • Потрошувачка kWh/24h: 0,58
 • Гаранција: 3години
Производител: Koncar
Боја: Бела
Висина: 85-149cm
Ширина: 50-56cm
Положба на замрзнувач: Горе
Тех. на ладење: автоматско отопување
Енергетска класа: A

Најпродавани

SAMSUNG RB34T602EB1/EK комбиниран фрижидер со долна комора

31.990 ден
 • Потрошувачка на ел. енергија 256 kWh/годишно
 • Капацитет на ладење 13 кг/24 часа
 • Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 • R600 Гас
 • ВxШxД 1853x595x658 мм
 • Гaранција: 5години

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 312BF

14.260 ден
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 312SF

15.350 ден
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Сива
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348BF

16.700 ден
 • Вкупен волумен: 348 l
 • Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
 • Димензии (ВхШхД): 186×59,5×65 cm
 • Енергетска класа: A+
 • Потрошувачка на енергија kWh/год: 306
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BF

10.860 ден
 • Замрзнувачки дел горе
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

10.860 ден
 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

11.830 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка