Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 278.S1V

 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Сива
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

15.350 ден

Compare
Шифра:KoncarFrK-02
 • Комбиниран фрижидер
 • Боја: Сива
 • Вкупна корисна запремина 260 л
 • Разладувачки дел: 172 l
 • Комора: 68 l
 • Капацитет на замрзнување 3kg/24h
 • 1 компресор
 • По висина подесиви нозе напред
 • Регулација на температурата
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување во разладувачкиот дел
 • Рачно одмрзнување во комората
 • Отварање на вратата во десно, преместива
 • 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за лед,лопатка за лед
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • 3 фиоки за замрзнување
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 241
 • Климатска класа: N
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 41 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А+
 • Димензии (VxŠxD): 170x54x61 cm
 • Гaранција: 3години
Производител: Koncar
Боја: Сива
Висина: 150-179cm
Ширина: 50-56cm
Положба на замрзнувач: Доле
Тех. на ладење: автоматско отопување
Енергетска класа: A

Најпродавани

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 54 278.B1V

14.260 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

BOSCH Фрижидер KAD 93VIFP

97.680 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Инокс
 • Лед во коцки

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 278.S1V

15.350 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Сива
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 312BF

14.260 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HC1A 54 312SF

15.350 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел доле
 • Боја: Сива
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348BF

16.700 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен волумен: 348 l
 • Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
 • Димензии (ВхШхД): 186×59,5×65 cm
 • Енергетска класа: A+
 • Потрошувачка на енергија kWh/год: 306
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BF

10.860 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел горе
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка