Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год

30.990 ден

Compare
Шифра:BoschFrK-03
 • Самостоен комбиниран ладилник со замрзнувач доле
 • Боја: нерѓосувачки челик
 • Висина: 186 cm
 • Ширина: 60 cm
 • Автоматско опотување на ладилникот
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Запремнина на ладилник: 214 l
 • Запремнина на замрзнувач: 94 l
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg/24 h
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год
 • Климатска класа: SN-T
 • Број на компресори: 1
 • Бучност: 39 dB
 • Врата: Inox-look, сраните Pearl grey (VZF 07127)
 • LED осветлување
 • Електронско ракување и приказ на температура со LED приказ
 • Super замрзнување
 • Разладен дел: полици од сигурносно стакло: 4, подесиви по висина: 2, 3 се извлекуваат, држач за шишиња, VitaFresh фиока со подесување на влажноста – овошјето и зеленчукот подолго остануваат свежи
 • Замрзнувачки дел: Low Frost, VarioZone – отстранливи стаклени полици за дополнителен простор, број на прозирни ффиоки за замрзнување: 3, од тие 1 е BigBox
 • Предните ногарки се подесиви по висина, позади тркалца
 • Одвод за одледената вода
 • Приклучна сила: 90 W
 • Напон: 220-240 V/50 Hz
 • Должина на приклучен кабел: 240 cm
 • Димензии (VxŠxD): 186 x 60 x 65 cm
 • Тежина: 72,842 kg
 • Гaранција: 5години
Производител: Bosch
Боја: Инокс
Висина: 180-200cm
Ширина: 60-70cm
Положба на замрзнувач: Доле
Тех. на ладење: low frost, автоматско отопување
Енергетска класа: A+++

Најпродавани

SAMSUNG RB34T602EB1/EK комбиниран фрижидер со долна комора

31.990 ден
 • Потрошувачка на ел. енергија 256 kWh/годишно
 • Капацитет на ладење 13 кг/24 часа
 • Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 • R600 Гас
 • ВxШxД 1853x595x658 мм
 • Гaранција: 5години

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

32.999 ден
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

7.450 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

27.890 ден
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

100.760 ден
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Црна
 • Лед во коцки

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

30.990 ден
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год

BOSCH Фрижидер KAD 93VIFP

97.680 ден
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Инокс
 • Лед во коцки

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка