Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Звучник Bluetooth MS ECHO T500

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

2.460 ден

Compare

Звучник Bluetooth MS ECHO T500 + 1 година гаранција

 • IP56 отпорност на влага и прашина
 • Вкупна моќност 15W
 • bluetooth 5.0
 • 360˚surround sound
 • 2 x 60 mm звучника со 2x65mm X-bass
 • фреквенција 90Hz ~ 18KHz
 • Чувствителност SN≥84dB
 • LED RGB светло
 • Време на полнење околу 3h
 • Опсег 10m
 • MicroSD картица до 32GB
 • USB2.0, 3,5мм аудио конектор
 • USB-C полнач
 • вградена батерија Li-ion 2000mAh време на полнење 3,5h
 • Димензии 90 x 90 x 210 mm
 • Тежина: 927g
 • 1 година гаранција

 

IP56 oтпорност на влага и прашина Mоќност: 15W/Bluetooth 5.0 360˚surround 2x60mm звучника со 2x65mm X-bass Фреквенција 90Hz ~ 18KHz LED RGB светло/Опсег 10m Вградена бате.Li-ion 2000mAh/Полнење 3h MicroSD 32GB/USB2.0/3.5mm аудио/USB-C

Најпродавани

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

2.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

5.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

SP MS ECHO H500 soundbar звучник

1.790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ECHO S300 Звучник Bluetooth

1.160 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Слушалки MS EOS B510 Bluetooth

1.350 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS METIS B700 wireless Слушалки

1.650 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка