Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Женски Часовник “GUOU – Dimond shine”

 • Стил: High Elegance
 • GUOU Dimond Shine (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

3.900 ден

Compare
Шифра:GUOU – Dimond shine
 • Женски Часовник “GUOU – Dimond shine”
 • Стакло: Swarowski 3D Dimond shine
 • Боја на часовникот: Златна
 • Тип на металот: Нерѓусувачки челик ST316L
 • Тип на ремен : Кожа
 • Боја на ремен: Црна, Црвена
 • Должина на ременот: 26цм
 • Ширина на ременот: 22мм
 • Димензии на часовникот : Д44мм
 • Дебелина на часовникот: 15мм
 • Облик на часовникот: Округла форма
 • Отпорност на вода: Да
 • Тежина: 88 гр.
 • Амбалажа: со часовникот ви следи луксузна картонска амбалажа

Најпродавани

Quartz Fashion Style Watch

390 ден
 • Quartz Fashion Style Watch
 • Модерен и елегантен часовник
 • Материјал на часовникот – Метал хром

SHSHD – Motion Elegance

700 ден
 • Дијаметар на часовник: 4.5cm
 • Должина на ременче: 24cm
 • Материјал на ременче: Кожа
 • Материјал на часовникот – Метал хром

Женски Часовник “GUOU – Dimond shine”

3.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU Dimond Shine (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка