Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Женски Часовник GUOU (Модел G6603)

 • Стил: High Elegance
 • GUOU (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

2.900 ден

Compare
Шифра:GUOU – model G6603
 • Женски Часовник GUOU (Модел G6603)
 • Стакло: кристал – Swarowski 3D Циркон
 • Боја на часовникот: Златна
 • Тип на металот: Нерѓусувачки челик ST316L
 • Тип на ремен : Кожа
 • Боја на ремен: Црна, Кафеава, Зелена
 • Должина на ременот: 24цм
 • Ширина на ременот: 18мм
 • Димензии на часовникот : 35мм*35мм
 • Дебелина на часовникот: 10мм
 • Облик на часовникот: Округла форма
 • Отпорност на вода: Да
 • Тежина: 65 гр.
 • Амбалажа: со часовникот ви следи луксузна картонска амбалажа

Најпродавани

Geneva ELEGANCE

390 ден
 • Geneva ELEGANCE
 • Уникатен женски рачен часовник со кожен ремен

Geneva PLATINUM

390 ден
 • Geneva PLATINUM
 • Уникатен рачен часовник

Quartz Diamond “Two in LOVE”

1.500 ден
 • Quartz Diamond “Two in LOVE”
 • Mашки и женски рачен часовник
 • Дебелина на часовникот: 8mm
 • Дијаметар на часовникот: 40mm
 • Материјал на часовникот: Метал хром
 • Ширина на ременот: 20мм
 • Должина на ременот: 20см

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка