Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Женски Часовник “GUOU”(Модел G8190)

 • Стил: Elegance “LUX”
 • GUOU (Модел G8190)
 • Механизам: LRS Јапан
 • Кристал – Swarowski

3.400 ден

Compare
Шифра:GUOU-01
 • Женски Часовник “GUOU”(Модел G8190)
 • Стил: Elegance “LUX”
 • Бренд: GUOU (Модел G8190)
 • Механизам: LRS Јапан
 • Кристал Swarowski
 • Боја на часовникот: Златна и Хром
 • Тип на ремен: кожа
 • Боја на ремен: Црна, Кафеава, Црвена
 • Должина на ременот: 26цм
 • Ширина на ременот: 22мм
 • Димензии на часовникот : 35мм*35мм
 • Дебелина на часовникот: 7.9мм
 • Облик на часовникот: Коцкаста форма
 • Отпорност на вода: ДА
 • Тежина: 65 гр.
 • Амбалажа: со часовникот ви следи луксузна картонска амбалажа

Најпродавани

Geneva PLATINUM

390 ден
 • Geneva PLATINUM
 • Уникатен рачен часовник

SHSHD – Motion Elegance

700 ден
 • Дијаметар на часовник: 4.5cm
 • Должина на ременче: 24cm
 • Материјал на ременче: Кожа
 • Материјал на часовникот – Метал хром

Женски Часовник “GUOU – Dimond shine”

3.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU Dimond Shine (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

Женски Часовник GUOU (Модел G6603)

2.900 ден
 • Стил: High Elegance
 • GUOU (Модел G6603)
 • Механизам: MIYOTA Japan
 • Стакло: Кристал – Swarowski 3D Циркон

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка