Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

Декоративна ѕидна ламба Iron Horse од Тесла Лед

  • Декоративна ѕидна ламба Iron Horse од Тесла Лед
  • Модел: Vintage – Retro
  • Погодна за ресторани, галерии, покрај камини…
  • 4 места за сијалици (сијалиците не се вклучени)
  • Боја: црна
  • Материјал: метал

1.900 ден

Compare
Шифра:dekorativna-zidna-lamba
  • Декоративна ѕидна ламба Iron Horse од Тесла Лед
  • Модел: Vintage – Retro
  • Погодна за ресторани, галерии, покрај камини…
  • 4 места за сијалици (сијалиците не се вклучени)
  • Боја: црна
  • Материјал: метал

Најпродавани

Remote Control Switch од Тесла Лед

490 ден
  • Remote Control Switch од Тесла Лед
  • Контролирајте ги светилките во вашиот дом со: Remote Control Switch – на Mark Slojd (Made in SWEDEN)

Кристални декоративни ламби (три заедно) со боја и форма по избор од Тесла Лед

3.500 ден
  • Кристални декоративни ламби (три заедно) со боја и форма по избор од Тесла Лед
  • Декорирајте го вашиот простор со модерен декоративен лустер!Кристални декоративни ламби (три заедно), во облик,боја и држач по избор
  • Oблик: крушка или круг;
  • Бои: сребрена или златна
  • Облик на држачот по желба: круг или шина

Висечка ламба Ambro од брендот Markslojd Sweden

1.290 ден
  • Висечка ламба Ambro од брендот Markslojd Sweden
  • Бренд: Markslojd Sweden
  • Материјал: Хромиран метал со стаклен абажур

Подна ламба Loop-1

5.900 ден
  • Подна ламба Loop-1 од Тесла Лед
  • Стил: модернизам
  • Димензии: 200x38x130cm
  • Боја: сребрена
  • Материјал: метал – хром

5m ЛЕД лентa 14.4W на 1m за декорирање на внатрешен простор

390 ден
  • Лед лента 14.4W
  • Погодни за спуштени плафони, кујни, шанкови, детски соби и сл.
  • Работи на 12V преку трафо
  • Вид на чипови: 5050
  • Јачина: 14.4W на 1m
  • Заштитен фактор IP44

Висечка ламба Oleby од брендот Markslojd Sweden

1.290 ден
  • Висечка ламба Oleby од брендот Markslojd Sweden
  • Материјал: Метал
  • Боја: бела

Подна ламба Parga од брендот Markslojd Sweden

1.800 ден
  • Подна ламба Parga од брендот Markslojd Sweden од Тесла Лед
  • Бренд: Markslojd Sweden
  • Димензии: 130x24cm
  • Боја: сребрена
  • Материјал: Метал хром оксид

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка