Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

15.990 ден

Compare

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

Код: VF-157 WH – 02356067

60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

Нето волумен на замрзнувач: 157l

Енергетска класа: F

Боја: Бела

Брзо ладење

Број на полици во замрзнувачот: 5

Димензии на производот: 55 х 142 х 55 cm

Транспарентни фиоки, F енергетска класа, SUCCESSOR MODEL VF-220, поголем волумен, помала потрошувачка на енергија

Бренд
Ширина 55cm
 • Енергетска класа: A+
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Врата: Метална врата
 • Климатска класа: SN, N, ST, T
 • Рачка со зглоб
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 277 / 243 l
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h
 • Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
 • Автоматско одмрзнување на замрзнувачот (NoFrost)
 • NoFrost
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 •  Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување
 • 6 стаклени полици
 • Простор за замрзнување: 1 врата, 6 фиоки
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,83 kWh
 • Бучност: 42 dB(A)re1pW
 • Приклучна моќ: 100 W

Најпродавани

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung комбиниран фрижидер RB34T671FSA/EK

30.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка