Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B700

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.700 ден

Compare

Слушалки MS EOS B700 Bluetooth

Безжични TWS слушалки Поврзување: Bluetooth Кабел за полнење: USB Type C Време на полнење на куќиште: 2 h Време на полнење на слушалки: 1.5 h Импеданса на звучник: 32Ω ± 15% Осетливост на звучник: 90 ± 3dB Издржливост на батерија: 5 h Опсег: 10 m

Најпродавани

MS ECHO S300 Звучник Bluetooth

1.160 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Слушалки MS EOS B510 Bluetooth

1.350 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS METIS B700 wireless Слушалки

1.650 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B700

1.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Звучник Bluetooth MS ECHO T500

2.460 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка