Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 3 резултати

Сортирај по

TESLA Клима инвертер TT34TP21W-1232IA

21.990 ден
TESLA Клима инвертер TT34TP21W-1232IA A++/A+/R32/12000BTU бела боја
21.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

34.990 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
 
34.990 ден

VIVAX ACP-12CH35AEFIs R32

18.990 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа
18.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка