Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing all 2 results

Сортирај по

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

17.990 ден
  • Број на вртежи: 1000rpm
  • Капацитет: 8 kg
  • Енергетска класа: A+++
  • Длабина: 60
17.990 ден

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

13.990 ден
  • Број на вртежи: 1000rpm
  • Капацитет: 7 kg
  • Енергетска класа: A+++
  • Длабина: 60
13.990 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка