Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

2.100 ден
  • Моќност 60 W
  • Висина 79 cm
  • 3 брзини - natural, sleep, normal, тајмер до 2 часа
2.100 ден

VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081

4.100 ден
  • Снага (W) 60 W
  • Дијаметар [cm] 11 cm
  • Висина (cm) 75 cm
  • LED индикатор на работа да
  • Капацитет за вода(L) 8 l
4.100 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка