Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 6 резултати

Сортирај по

Vivax апарат за вафли WM-900WH

1.400 ден
 • Моќност 900W
 • Нелеплива површина за печење
 • Формира 5 вафли во форма на срце
1.400 ден

Vivax тостер SM-1800

2.400 ден
 • Моќност 1800W
 • Нелеплива подлога
 • Индикатор на работа
 • Термостат
 • Сад за собирање маснотии
2.400 ден

Vivax тостер TS-7501BLS

1.100 ден
 • Моќност 750W
 • Фиксна грил решетка
 • Нелеплива површина
 • Светлосен индикатор на работа
1.100 ден

Vivax тостер TS-7501WHS

1.100 ден
 • Моќност 750W
 • Индикатор за топлина
 • Нелеплива плотна
1.100 ден

Vivax тостер TS-7503WH

1.100 ден
 • Моќност 750W
 • Индикатор за топлина
 • Нелеплива и фиксна плотна
1.100 ден

Vivax тостер TS-900

1.100 ден
 • Моќност 900W
 • Рамномерно сушење
 • Два отвори за леб
 • Функција за одмрзнување
1.100 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка