Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 2 резултати

Сортирај по

Vivax фритеза DF-1800B

2.400 ден
  • Моќност 1800W
  • Капацитет 2,5л
  • Варијабилен термостат
  • Мултифункционална дршка
  • Контролен прозор
2.400 ден

Vivax фритеза DF-2003SS

2.700 ден
  • Моќност 2000W
  • Капацитет 3л
  • 30 минути тајмер
  • Вадење на капакот
  • Термостат
2.700 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка