Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing all 8 results

Сортирај по

VIVAX HOME VCB-25VB рачна батериска правосмукалка

6.499 ден
 • Батерија Li-ion 25,2V/2.000mAh
 • Максимално време на работа до 40мин
 • Време на полнење 4-6 часа/li>
6.499 ден

VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка

5.499 ден
 • Моќност: 800W
 • Eco Energy, Galactic
 • Капацитет: 2,5литри
5.499 ден

Vivax Home правосмукалка VC-1604

2.899 ден
 • Влезна моќност 1600W
 • Капацитет на платнена вреќа: 2 литри
 • Должина на кабел 5 метри
 • Боја: црвена
2.899 ден

Vivax Home правосмукалка VC-1605

2.899 ден
 • Влезна моќност 1600W
 • Капацитет на кеса: 2 литри
 • Должина на кабел 5 метри
 • Боја: црна
2.899 ден

VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А

4.999 ден
 • Влезна моќност 700W
 • Polar Silence, eco energy
 • Капацитет за прашина 3 литри (може да користи и хартиени кеси)
 • HEPA 12 филтер за прашина, метална телескопска рачка
4.999 ден

VIVAX HOME правосмукалка VCC-700B

3.999 ден
 • Влезна моќност 700W
 • Капацитет на сад 2л
 • HEPA 12 филтер за прашина
3.999 ден

VIVAX HОМЕ правосмукалка VC-1603

2.899 ден
 • Максимална моќност на моторот: 1600W
 • Вреќа: 2л
 • Должина на кабел 5 метри
2.899 ден

VIVAX VC-2000RR правосмукалка

4.800 ден
 • Напон: 220-240В ~ 50/60Hz
 • Моќност: 2000W
 • Должина на кабелот: 5метри
 • Телескопска метална цевка
 • Капацитет на прашина: 3,5 литри
4.800 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка