Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing all 3 results

Сортирај по

Vivax пегла IR-2200SS

999 ден
 • Пегла на пареа
 • Моќност 2200W
 • Капацитет на резервоарот за вода 320ml
 • Плоча од не'рѓосувачки челик
 • Боја: бела/плава
999 ден

Vivax пегла IR-2201CC

1.299 ден
 • Пегла со пареа
 • Моќност 2200W
 • Капацитет на резервоарот за вода 360ml
 • Функција против капење
 • Самочистење
 • Боја: сиво/црвена
1.299 ден

Vivax пегла IR-2202CP

1.299 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет на резервоарот за вода 360ml
 • Функција на самочистење
 • Функција на автоматско исклучување
 • Заштита од прегревање
 • Керамичка подлога
 • Димензии 32,7*12,8*16 cm
1.299 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка