Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 5 резултати

Сортирај по

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4
6.099 ден

VIVAX HOME микровална печка MWO-2070 BL

4.500 ден
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Дигитално управување
 • Димензии (ШxВxД) [cm]: 44x25,9x33,6
 • Боја: црна
4.500 ден

VIVAX HOME микровална печка MWO-2077

3.900 ден
 • Моќност 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Димензии (ШхВхД): 440x259x336mm
 • Timer
3.900 ден

VIVAX HOME микровална печка MWO-2078

3.900 ден
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • 30 минутен тајмер
 • Боја: бела
3.900 ден

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.400 ден
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Моќност за грил 1000W
 • Димензии (ШxВxД): 48,8x29,1x38
4.400 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка