Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing all 3 results

Сортирај по

VIVAX HOME EG-4020B електрична скара

2.799 ден
 • Влезна моќност 1800W
 • Површина на печење: 43 x 23 cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година
2.799 ден

VIVAX HOME EG-4020HZ електрична скара

2.799 ден
 • Влезна моќност 2200W
 • Површина на печење: 43 x 23cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година
2.799 ден

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.299 ден
 • Влезна моќност 2000W
 • Површина на печење: 40 x 30cm
 • Нелеплива површина
 • Стаклен поклопувач
 • Гаранција 1година
3.299 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка