Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 8 резултати

Сортирај по

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC

1.500 ден
 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC
 • Боја:Inox
 • Гаранција 1година
1.500 ден

VIVAX HOME индукциска плоча HPI-2000TP

3.600 ден
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШхВхД): 31 x 7,3 x 42,4 cm
 • Гаранција 1година
3.600 ден

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

900 ден
 • Моќност 900-1100W
 • Светлосен индикатор
 • Aвтоматско исклучување при прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
900 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB

900 ден
 • Моќност 1100W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
900 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-120G

1.300 ден
 • Моќност 1630W
 • Капацитет: 1.2литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
1.300 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-171WT

1.000 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.7литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
1.000 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-179SS

1.300 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.7литри
 • Боја: инокс
 • Бренд: VIVAX
1.300 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC

1.900 ден
 • Капацитет: 1.8 л
 • Моќност: 2200 W
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
1.900 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка