Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Showing all 2 results

Сортирај по

Vivax PS -154 вага за мерење

799 ден
  • Vivax PS -154 вага за мерење
  • Максимална тежина: 150 кг
  • Функција на автоматско вклучување
  • LCD екран
799 ден

Vivax PS-156B вага за мерење

799 ден
  • Vivax PS-156B вага за мерење
  • Максимална тежина: 150 кг
  • Функција на автоматско вклучување
  • LCD екран
799 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка