Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Се прикажуваат сите 3 резултати

Сортирај по

Vivax CM-700TG Апарат за филтер кафеTo Go

2.000 ден
 • Моќност 700W
 • Капацитет 0,45 литри термо чаша
 • Автоматско исклучување и заштита од прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
2.000 ден

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F

1.500 ден
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX
1.500 ден

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08127W

1.500 ден
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX
1.500 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка