Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Најпродавани во Кујнски апарати и домаќинство

VIVAX HOME EG-4020HZ електрична скара

2.599 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 2200W
 • Површина на печење: 43 x 23cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година
2.599 ден

Vivax Home правосмукалка VC-1604

2.299 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 1600W
 • Капацитет на платнена вреќа: 2 литри
 • Должина на кабел 5 метри
 • Боја: црвена
2.299 ден

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F

1.299 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX
1.299 ден

Vivax тостер TS-7503WH

899 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 750W
 • Индикатор за топлина
 • Нелеплива и фиксна плотна
899 ден

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.299 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 2000W
 • Површина на печење: 40 x 30cm
 • Нелеплива површина
 • Стаклен поклопувач
 • Гаранција 1година
3.299 ден

Vivax Home правосмукалка VC-1605

2.299 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 1600W
 • Капацитет на кеса: 2 литри
 • Должина на кабел 5 метри
 • Боја: црна
2.299 ден

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.499 ден
(0 Reviews)
 • Моќноста од 600W
 • Број на брзини: 2
 • Капацитет на садот е 1.5л
 • Бренд: VIVAX
2.499 ден

Showing 1–12 of 40 results

Сортирај по

Vivax CM-700TG Апарат за филтер кафеTo Go

1.499 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 700W
 • Капацитет 0,45 литри термо чаша
 • Автоматско исклучување и заштита од прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
1.499 ден

VIVAX HOME EG-4020B електрична скара

2.799 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 1800W
 • Површина на печење: 43 x 23 cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година
2.799 ден

VIVAX HOME EG-4020HZ електрична скара

2.599 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 2200W
 • Површина на печење: 43 x 23cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година
2.599 ден

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.299 ден
(0 Reviews)
 • Влезна моќност 2000W
 • Површина на печење: 40 x 30cm
 • Нелеплива површина
 • Стаклен поклопувач
 • Гаранција 1година
3.299 ден

VIVAX HOME VCB-25VB рачна батериска правосмукалка

5.999 ден
(0 Reviews)
 • Батерија Li-ion 25,2V/2.000mAh
 • Максимално време на работа до 40мин
 • Време на полнење 4-6 часа/li>
5.999 ден

VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка

5.999 ден
(0 Reviews)
 • Моќност: 800W
 • Eco Energy, Galactic
 • Капацитет: 2,5литри
5.999 ден

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

799 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 900-1100W
 • Светлосен индикатор
 • Aвтоматско исклучување при прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
799 ден

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F

1.299 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX
1.299 ден

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08127W

1.199 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX
1.199 ден

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.499 ден
(0 Reviews)
 • Моќноста од 600W
 • Број на брзини: 2
 • Капацитет на садот е 1.5л
 • Бренд: VIVAX
2.499 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB

799 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 1100W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
799 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-120G

999 ден
(0 Reviews)
 • Моќност 1630W
 • Капацитет: 1.2литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX
999 ден

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка